Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2008 ÉVI EREDMÉNYEK

2008.12.15

2008. ÉVI EREDMÉNYEK

 

 

Mura Cup   március 15.   Moravske Toplice, Szlovénia   Világkupa forduló


Ifjúsági F1A kategória

             6. helyezés         Horváth Tamás 

             8. helyezés         Kulcsár Henrik 

 

City Cup of Lucenec   április 26.   Lucenec, Szlovákia   Világkupa forduló


F1A kategória

             4. helyezés         Kerner Ferenc

Ifjúsági F1A kategória

             6. helyezés         Kulcsár Henrik 

             8. helyezés         Horváth Tamás 

             14. helyezés       Volf Norbert 

Novohrad Cup   április 27.   Lucenec, Szlovákia   Világkupa forduló


F1A kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás 

 

Ifjúsági F1A kategória

             1. helyezés         Horváth Tamás 

             6. helyezés         Kulcsár Henrik

 

Lővér Kupa   május 03.   Tass


F1A kategória

             3. helyezés         Kerner Ferenc

             5. helyezés         Horváth Tamás 

Ifjúsági F1A kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás 

             3. helyezés         Kulcsár Henrik 

             4. helyezés         Volf Norbert

F1B kategória

             3. helyezés         Szentpéteri László

 

Srem Cup   május 10.   Aradac, Szerbia   Világkupa forduló


Ifjúsági F1A kategória

             5. helyezés         Horváth Tamás 

             8. helyezés         Kulcsár Henrik 

             9. helyezés         Volf Norbert

 

Balaton Trophy    május 11.   Tapolca   nemzetközi


F1H kategória

             3. helyezés         Szentpéteri László

 

Meghívásos verseny    május 18.   Szombathely


Ifjúsági F1H kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás 

             3. helyezés         Volf Norbert

Felnőtt F1H kategória

             1. helyezés         Kerner Ferenc

 

Ifjúsági Dunántúl Bajnokság    május 25.   Tapolca


F1H kategória

             4. helyezés         Volf Norbert

             5. helyezés         Horváth Tamás

 

Serdülő Megyei Bajnokság    április 28.   Tapolca


F1H kategória

             . helyezés           Vig Dániel 

Puszta Kupa   május 31.   Tass   Világkupa forduló


F1A kategória

             11. helyezés       Horváth Tamás 

Ifjúsági F1A kategória

             3. helyezés         Horváth Tamás

 

Frigyes Ernő Emlékverseny  június 07.  Tass 


F1A kategória

             4. helyezés         Kerner Ferenc

             5. helyezés         Kulcsár Henrik 

Ifjúsági F1A kategória

             1. helyezés         Kulcsár Henrik 

             4. helyezés         Volf Norbert

 

Herend Kupa   június 28. Tass


F1A kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás 

             5. helyezés         Kerner Ferenc

Ifjúsági F1A kategória

             1. helyezés         Horváth Tamás 

             4. helyezés         Kulcsár Henrik

F1B kategória

             3. helyezés         Szentpéteri László 

Csapat 1. helyezés

F1H kategória

             2. helyezés         Kerner Ferenc 

Vörös Jenő Emlékverseny  július 12.   Tass   Világkupa forduló 


F1A kategória

             7. helyezés         Kerner Ferenc 

Ifjúsági F1A kategória

             5. helyezés         Horváth Tamás 

             6. helyezés         Volf Norbert

             7. helyezés         Kulcsár Henrik

 

Debreczeni T. Emlékverseny    július 19-20.   Szentgál


F5J kategória

             3. helyezés         Katona Mihály

F5J-400 kategória

             4. helyezés         Majer János

 

Országos Bajnokság   július 26.   Tass


F1B kategória

             4. helyezés         Szentpéteri László

 

Ifjúsági VB   július 28- augusztus 03.   Kijev, Ukrajna


Ifjúsági F1A kategória

             6. helyezés         Kulcsár Henrik

             23. helyezés       Volf Norbert

             33. helyezés       Horváth Tamás 

Csapatverseny 6. helyezés 

Salonta Cup   augusztus 16.   Salonta, Románia   Világkupa forduló


F1A kategória

             6. helyezés         Volf Norbert

             10. helyezés       Horváth Tamás

Ifjúsági F1A kategória

             2. helyezés         Volf Norbert

             3. helyezés         Horváth Tamás

 

Szentes Kupa   augusztus 23. Tass   nemzetközi


F1A kategória

             8. helyezés         Horváth Tamás

             13. helyezés       Volf Norbert

Ifjúsági F1A kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás

             5. helyezés         Volf Norbert                

Siscia Cup   szeptember 13.   Sisak, Horvátország   Világkupa forduló


F1A kategória

             10. helyezés       Kerner Ferenc

             14. helyezés       Kulcsár Henrik

Ifjúsági F1A kategória

             3. helyezés         Kulcsár Henrik

             5. helyezés         Horváth Tamás

 

Novum Kupa   szeptember 21.   Tapolca   nemzetközi


F1H kategória

             8. helyezés         Kerner Ferenc 

Ifjúsági F1H kategória

             3. helyezés         Horváth Tamás

Csapat 4. helyezés


F1H Országos Bajnokság  szeptember 21. Tapolca


Ifjúsági F1H kategória

             3. helyezés         Horváth Tamás

 

Id. Árva János emlékverseny   szeptember 27. Tass   nemzetközi


F1A kategória

             2. helyezés         Kerner Ferenc

             12. helyezés       Volf Norbert

Ifjúsági F1A kategória

             3. helyezés         Volf Norbert

             6. helyezés         Horváth Tamás

F1B kategória

              4. Szentpéteri László

 

Hortobágy Kupa  október 11.   Földes 


F1A kategória

             2. helyezés         Horváth Tamás

Ifjúsági F1A kategória

             1. helyezés         Horváth Tamás 

             3. helyezés         Kulcsár Henrik

             4. helyezés         Volf Norbert  

 

 

 

RC Megyei Bajnokság    október 11.   Veszprém Sashegy


F5-7 kategória

             1. helyezés         Ujhelyi Gellért

             2. helyezés         Katona Mihály

             3. helyezés         Debreczeni Oszkár

             4. helyezés         Mayer János

 

Tél Kupa,     december 28.   Tapolca


F1A kategória

             1. helyezés   Kerner Ferenc 

             3. helyezés   Kulcsár Richárd

    Ifjúsági F1A kategória

             1. helyezés     Horváth Tamás   

             2. helyezés     Volf Norbert   

             3. helyezés     Kulcsár Henrik   

F1H kategória

             1. helyezés    Kerner Ferenc      

             3. helyezés    Szentpéteri László